Лабораторія гігієни природних, питних вод  ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» здійснює гігієнічну оцінку якості питної води та її вплив на здоров’я населення, санітарно-епідеміологічну оцінку та експертизу вод питних, поверхневих, природних мінеральних та джерельних. Розробляє технічні умови, технологічні інструкції, регламенти та інші нормативні документи у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення

(детальніше про діяльність та надавані  послуги  лабораторії на сайті Інституту : http://www.health.gov.ua/www.nsf/all/u03-01-10?opendocument )

Лабораторією розроблено Технологічний регламент запровадження на Дніпровському водопроводі м. Києва в технології підготовки питної води діоксиду хлору як найефективнішого засобу забезпечення епідемічної безпеки води.

Проте, в умовах постійно високих температур повітря, що установилися в Україні, для запобігання можливого поширення кишкових інфекційних захворювань населення фахівці лабораторії рекомендують споживати питну воду після додаткового її знезаражування кип’ятінням.

Tagged in: